Birikim Hesabı aç, hayallerine ulaş

Papara

İçindekiler

Papara ile para biriktirmek ve hayallerine ulaşmak çok kolay. Saniyeler içinde Birikim Hesabı aç, hedefini belirle, para biriktir, hayallerine ulaş.

Hayalin arkadaşlarınla tatile gitmek ya da yeni bir telefon almak mı? O halde para biriktirmeye başla.

Bu yazıyı 31 Mart 2023 tarihinde güncelledik.

Artık Papara Card Cashback ile harcadıkça kazandığın anında nakitleri doğrudan seçtiğin Birikim Hesabına aktarabilirsin. Bu özelliği açmak için Birikim Hesabındaki Cashback butonunu aktif etmen yeterli. Papara'yı güncellemeyi unutma.

Çok yakında alışverişlerindeki küsuratları da bir üst sayıya yuvarlayarak aradaki farkı Birikim Hesabına doğrudan aktarabileceksin.

Kolayca Birikim Hesabı aç

Papara’da hızlı, kolay ve ücretsiz olarak Birikim Hesabı açabilirsin.

Hesaplar menüsüne gir, Birikim Hesabı’nı seç. Birikim Hesabı’na isim ver, para biriktirmeye başla. Eğer hedefin tatile gitmek ise Birikim Hesabı’na tatil ismini verebilirsin.

Birden fazla hedefin mi var? Sorun değil! Her hedefin için ayrı hesap açabilirsin.

Sırada fotoğraf ekleme var. Galeriden Seç’e dokun ve fotoğraf ekle.

Geriye bir tek hedef belirleme kaldı. Bu adımda biriktirmen gereken tutarı girebilirsin. İstersen tutar belirlemeden de devam edebilirsin.

Ve artık para biriktirmeye başlayabilirsin. Hesabına dilediğin an para transfer edebilir, hedefinin ne kadarına ulaştığını grafik üzerinden takip edebilirsin.

Birikim Hesabı’na eklediğin fotoğrafı dilediğin zaman değiştirebilir, hedeflediğin tutarı düzenleyebilirsin.

Düzenli transfer talimatı ile para biriktir

Birikim Hesabı için para yatırma işlemini düzenli transfer ile otomatikleştirebilirsin. Günlük, haftalık veya aylık periyotlarda düzenli transfer talimatı verebilir, dilediğin zaman periyodu ve gönderdiğin para limitini güncelleyebilirsin. Düzenli transfer talimatını istediğin zaman iptal edebilirsin.

Düzenli transfer talimatı için Birikim Hesabı’na gir, hesap seç, Düzenli Transfer’e dokun, periyodu belirle, tutarı gir ve işlemini tamamla.

Yeni: Harcadıkça kazan, Cashback ile biriktir

Yayına aldığımız yeni güncelleme sayesinde Papara Card ile Cashback markalarında yaptığın alışverişlerde elde ettiğin anında nakit kazancı doğrudan Birikim Hesabı’na aktarabilirsin. Bunun için aşağıdaki adımları izle:

 • Hesaplar menüsünden Birikim Hesabı’na gir.
 • Cashback’leri aktarmak istediğin Birikim Hesabı’nı seç.
 • Cashback sekmesinin yanındaki butonu aktif et.
 • Tamam butonuna dokun.

Hepsi bu kadar. Kazandığın Cashback’ler, sen özelliği kapatana kadar anında Birikim Hesabı’na aktarılacak. Böylece hayallerine giden yol kısalacak!

Unutma, bu özelliği yalnızca 1 Birikim Hesabı’nda kullanabilirsin. Ayrıca aynı adımları izleyerek Cashback’leri Birikim Hesabı’na aktaran özelliği dilediğin zaman kapatabilirsin.

Birikim Hesabı hakkında daha fazlasını keşfet

 • Birikim Hesabı açmak için Onaylı veya Sözleşmeli hesap sahibi olmalısın. Hesabını ücretsiz olarak Onaylı veya Sözleşmeli hesaba yükseltebilirsin.
 • En fazla 10 adet Birikim Hesabı açabilirsin.
 • Birikim Hesabı’nı sadece Türk Lirası cinsinden açabilirsin.
 • Papara hesabından Birikim Hesabı’na kolayca para yatırabilirsin.
 • Cashback özelliğini aktif ederek harcadıkça kazandığın anında nakitleri doğrudan Birikim Hesabına aktarabilirsin.
 • Birikim Hesabı’ndan Papara hesabına kolayca para aktarabilirsin.
 • Dilediğin zaman hesabını kapatabilirsin. Eğer hesabında birikmiş paran varsa kalan tutar Papara’daki TL hesabına aktarılır.

Birikim Hesabı'nda kısa bir süre sonra Cashback programından ve Yuvarla hizmetimizden de faydalanabileceksin. Papara Card ile yaptığın harcamalardaki Cashback kazancını hesabına aktarabilecek ve bu harcamalardaki küsuratları yuvarlayarak biriktirebileceksin.

Aramıza katıl

Henüz Papara hesabın yok mu? Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi için aramıza katıl. Hesabını saniyeler içinde ücretsiz oluşturmak için aşağıdaki butona dokun.

Papara