Birikim Hesabı aç, hayallerine ulaş

Papara

İçindekiler

Papara ile para biriktirmek ve hayallerine ulaşmak çok kolay. Saniyeler içinde Birikim Hesabı aç, hedefini belirle, para biriktir, hayallerine ulaş.

Hayalin arkadaşlarınla tatile gitmek ya da yeni bir telefon almak mı? O halde para biriktirmeye başla.

Kolayca Birikim Hesabı aç

Papara’da hızlı, kolay ve ücretsiz olarak Birikim Hesabı açabilirsin.

Hesaplar menüsüne gir, Birikim Hesabı’nı seç. Birikim Hesabı’na isim ver, para biriktirmeye başla. Eğer hedefin tatile gitmek ise Birikim Hesabı’na tatil ismini verebilirsin.

Birden fazla hedefin mi var? Sorun değil! Her hedefin için ayrı hesap açabilirsin.

Sırada fotoğraf ekleme var. Galeriden Seç’e dokun ve fotoğraf ekle.

Geriye bir tek hedef belirleme kaldı. Bu adımda biriktirmen gereken tutarı girebilirsin. İstersen tutar belirlemeden de devam edebilirsin.

Ve artık para biriktirmeye başlayabilirsin. Hesabına dilediğin an para transfer edebilir, hedefinin ne kadarına ulaştığını grafik üzerinden takip edebilirsin.

Birikim Hesabı’na eklediğin fotoğrafı dilediğin zaman değiştirebilir, hedeflediğin tutarı düzenleyebilirsin.

Düzenli transfer talimatı ile para biriktir

Birikim Hesabı için para yatırma işlemini düzenli transfer ile otomatize edebilirsin. Günlük, haftalık veya aylık periyotlarda düzenli transfer talimatı verebilir, dilediğin zaman periyodu ve gönderdiğin para limitini güncelleyebilirsin. Düzenli transfer talimatını istediğin zaman iptal edebilirsin.

Düzenli transfer talimatı için Birikim Hesabı’na gir, hesap seç, Düzenli Transfer’e dokun, periyodu belirle, tutarı gir ve işlemini tamamla.

Birikim Hesabı hakkında daha fazlasını keşfet

  • Birikim Hesabı açmak için Onaylı veya Sözleşmeli hesap sahibi olmalısın. Hesabını ücretsiz olarak Onaylı veya Sözleşmeli hesaba yükseltebilirsin.
  • En fazla 10 adet Birikim Hesabı açabilirsin.
  • Birikim Hesabı’nı sadece Türk Lirası cinsinden açabilirsin.
  • Papara hesabından Birikim Hesabı’na kolayca para yatırabilirsin.
  • Birikim Hesabı’ndan Papara hesabına kolayca para aktarabilirsin.
  • Dilediğin zaman hesabını kapatabilirsin. Eğer hesabında birikmiş paran varsa kalan tutar Papara’daki TL hesabına aktarılır.

Birikim Hesabı'nda kısa bir süre sonra Cashback programından ve Yuvarla hizmetimizden de faydalanabileceksin. Papara Card ile yaptığın harcamalardaki Cashback kazancını hesabına aktarabilecek ve bu harcamalardaki küsuratları yuvarlayarak biriktirebileceksin.

Aramıza katıl

Henüz Papara hesabın yok mu? Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi için aramıza katıl. Hesabını saniyeler içinde ücretsiz oluşturmak için aşağıdaki butona dokun.

Papara