Beşiktaş’ın Bırakmam Seni Türkiyem kampanyasına destek ol

Papara

İçindekiler

Selam Paparalı.

Papara’daki Bağış menümüzden onlarca sivil toplum kuruluşuna kolayca, dilediğin tutarda, kendi adına veya başkasının bağış yapabildiğini biliyorsun. Tam olarak bilmediğini düşünüyorsan, seni şu yazımızda yönlendirebiliriz:

6 Şubat’ta meydana gelen ve hepimizi derinden üzen depremlerin üzerinden 2 aydan fazla zaman geçti. Fakat bölgede hayatın yeniden normalleşmesi bağışların sürekliliğinin korunması, desteğe devam edilmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Bu kapsamda yeni bir güncellemeyle sponsoru olduğumuz Beşiktaş’ın 10 Mart’ta duyurduğu Bırakmam Seni Türkiyem kampanyasını Bağış menümüze ekledik. Ayrıntılar için okumaya devam et.

Bırakmam Seni Türkiyem kampanyası nedir?

Bırakmam Seni Türkiyem kampanyası, Papara'nın da sponsoru olduğu Beşiktaş Kulübü'nün deprem bölgesindeki yaraların sarılması ve bölgeye okullar yapılması amacıyla başlattığı, Vodafone Park'ta düzenlenen ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin de katıldığı basın toplantısında duyurulan bir yardım kampanyasıdır.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, kampanyayı "Türkiye'nin en önemli sivil toplum kuruluşlarından olduğumuzu biliyoruz. Çocuklarımızın yanında olduğumuzu hissettirmek istiyoruz. Bunun için Bırakmam Seni Türkiyem kampanyasını başlatıyoruz" cümleleriyle duyurmuştu.

Papara olarak biz de Bağış menüsünde listelediğimiz kuruluşlar arasında bu kez bir kampanyayı ekledik. Paparalılar, bugünden itibaren Bağış menüsünden Beşiktaş JK Bırakmam Seni Türkiyem kampanyasını seçerek kampanyaya diledikleri tutarda bağış yapabiliyor. Kampanyada hedef, 60 milyon TL.

İlgili içerik: Sponsor değil, Papara

Bırakam Seni Türkiyem kampanyasına nasıl bağış yapabilirim?

Sponsoru olduğumuz Beşiktaş’ın düzenlediği Bırakmam Seni Türkiyem kampanyasına bağış yapmak için şu adımları izle:

  • Papara uygulamanda Ödemeler > Bağış adımına gir.
  • BJK - Bırakmam Seni Türkiyem kampanyasını seç.
  • Bağış tutarını belirle.
  • Başkası adına bağış yapmak istiyorsan adına bağış yapmak istediğin kişinin bilgilerini gir ve tutarı belirle.
  • İşlemini onayla.

Hepsi bu kadar.

Papara’nın Bağış menüsünde AFAD, Ahbap, İhtiyaç Haritası, AKUT, TEMA Vakfı, WWF-Türkiye, Türk Eğitim Vakfı, KAÇUV gibi onlarca sivil toplum kuruluşuna bağış yapabildiğini hatırlatalım.

Paparalı ol

Henüz Paparalı değil misin? Aşağıdaki butona dokunarak Papara hesabını saniyeler içinde aç, Papara’nın sunduğu hızlı, kolay, hesaplı, keyifli finansal deneyimlerden yararlanmaya başla.

PaparaHaberler