Beklemesen ile zamandan, Cashback ile paradan tasarruf et!

Papara

İçindekiler

Paparalılar harcamalarından tasarruf ettiği gibi zamandan da kazanıyor. Çünkü yiyecek ve içecek siparişlerinde beklemeyi sevmeyen Paparalılar için ‘Beklemesen’ artık Cashback’te! Hayatın her alanında en iyi deneyimi tercih edenler için muhteşem bir iş birliği olan bu program hakkındaki tüm detaylar aşağıda. Seni daha fazla bekletmeyelim, hemen anlatalım.

Artboard-2-copy-2_2x-2

Yeni nesil gel-al: Beklemesen nedir? Nasıl kullanılır?

Cafe ve restoranlara sık sık gidiyor, gün içerisinde çeşit çeşit kahveler deniyor ve farklı lezzetleri tatmayı seviyor musun? Yoğun iş temposundan, ders çalışmaktan ya da günlük işlerin koşuşturmasından bir şeyler yiyip içerken sıra beklemek çok zaman alıyorsa, Beklemesen tam da senin için bir uygulama. Çok fazla bilgin yoksa veya henüz deneyimlemediysen, bu harika uygulamayı keşfetmen için kısaca anlatalım.

Bildiğin gibi, restorandan/cafeden gel-al yöntemi son birkaç senedir gittikçe yaygınlaştı. Yeme-içme tutkunlarına özel hazırlanan Beklemesen ise tam bu noktada zamanını iyi değerlendirmeyi sevenlerin hayatlarını kolaylaştırmak için ortaya çıktı. Nasıl mı? Tabii ki önceden sipariş vererek! Beklemesen, adı üstünde, zamanını iyi değerlendirmek isteyenlerin yeme-içme siparişlerini önceden verebilecekleri bir online pazar yeri.

Beklemesen’i kullanmak ise aşırı pratik, tıpkı Papara gibi. 🙂 Eğer Beklemesen'i henüz indirmediysen, uygulamaya AppStore, Google Play Store veya AppGallery’den kolayca ulaşabilirsin. AppGallery harcamalarını Papara Card ile yaparak anında %50 nakit kazanabileceğini de hatırlatırız. Şimdi gelelim nasıl kullanacağına.

Beklemesen uygulamasını aç, üye ol, ‘Hemen Sipariş Ver’e dokun, yakınındaki sipariş verebileceğin cafe ya da restoranları görüntüle. Seçimini yaptıktan sonra siparişini sepetine ekle, teslim alma zamanını seç ve ödemeni online yap. İşlemini tamamladığında, hazırlanan ürününü sıra beklemeden, sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek temassız bir şekilde mağazadan alabilirsin. Ödeme yöntemini Papara Card olarak belirleyip Cashback ile harcamanın yarısını kazanmayı unutma! Detaylar aşağıda.

Artboard-2_2x

Beklemesen kullanan Paparalılar, %50 Cashback kazanıyor

Vakit kaybetmeyi sevmeyenlerin zamandan tasarruf etmelerini sağlayan Beklemesen, Papara ile çok daha kârlı. Çünkü bu harika uygulamayı kullanırken Cashback ile harcadıkça anında nakit kazanabilirsin. Üstelik harcamanın tamı tamına %50’sini!

Birçok marka ve kategoride yaptığın harcamalarda anında nakit kazandırarak bütçene destek olan Cashback, bundan sonra Beklemesen ödemelerinde de yanında. Bunun için yapman gereken tek şey, ödeme yöntemini Papara Card olarak belirlemek. Sen harcamanı gerçekleştirdiğinde kazandığın Cashback tutarı Papara hesabına anında nakit olarak yansır. Daha sonra ister bu tutarı hesabında biriktirebilir, istersen de nakit olarak çekebilirsin.

Yönetim senin elinde

Zaman ve harcama konusunda tasarruf güçlerini birleştiren Beklemesen ve Papara Cashback ile yönetimin tamamen senin elinde olduğunu da hatırlatalım. Beklemesen’den verdiğin siparişi ister hemen, istersen de belirlediğin bir zaman diliminde alabilir, Papara Cashback kazancını da yine çok benzer şekilde, ister anında, istersen de ay sonunda toplu olarak alabilirsin. Kazanmanın kesin olduğu bu iki senaryoda dilediğini seçmek sana kalmış.🙂

Daha iyi bir deneyim için Papara

Artboard-2-copy_2x-4

Papara’da en iyi deneyimi yaşaman bizim birincil önceliğimiz. İşte bu yüzden kısıtlamaların olmadığı Papara dünyasında, finans işlemlerini en yenilikçi ürün ve özelliklerle gerçekleştirmeni sağlıyor, Cashback ile de yaptığın harcamalarda da anında nakit kazandırarak bütçene katkıda bulunuyoruz.

7/24 ücretsiz para transferi, fatura ödemeleri, oyun & e-pin ödemeleri, harcama bölüştürme, kurumlara anında bağış yapabilme, sevdiklerine armağan edebileceğin Hediye Kartı, İstanbulkart’a bakiye yükleme, internet harcamalarında güvenle kullanılan Hayalet Sanal Kart ve dünyanın her yerinde borçlanmadan harcama yapmanı sağlayan Papara Card ile her zaman yanındayız. Sunduğumuz özellikler bunlarla da sınırlı değil. Şimdi Papara’da ücretsiz hesabını saniyeler içinde oluşturarak daha fazlasını keşfedebilirsin. “Daha önceden neden Paparalı olmadım?” dememek için aşağıdaki butona hemen dokun.

Bu yazı 17.02.2022 tarihinde güncellenmiştir. Cashback programı devam etmektedir.

PaparaPapara Cashback