Beklemesen’de harca, %20 Cashback kazan

Papara

İçindekiler

Sıra beklemeden sipariş vermek tam bana göre diyorsan sana güzel bir haberimiz var. Yiyecek ve içecek siparişlerini restoran ya da cafeye gitmeden önce online olarak verebildiğin Beklemesen uygulamasında %20 Cashback seni bekliyor.

Beklemesen uygulamasını indir, Profilim’e dokun, ödeme yöntemi olarak Papara Card’ını ekle. Siparişini ver ve anında %20 Cashback kazan. Hepsi bu kadar.

Papara Card’ın ile Beklemesen’de yapacağın harcamalardan her ay en fazla 15 TL nakit kazanabilirsin. Nakit kazancın Papara hesabına anında yansır.

Beklemesen nedir?

Beklemesen ile yiyecek-içecek siparişlerin için sırada beklemez, önceden sipariş verebilirsin. Teslim alma zamanını seçer, online ve temassız bir şekilde ödeme yaparsın. Ayrıca sana yakın konumdaki restoran ve cafeleri de keşfedebilirsin.

Cashback markalarını keşfet

Papara’da birçok marka ve kategoride yapacağın harcamalardan Cashback ile anında nakit kazanabilirsin.

Cashback markalarımız: YouTube Premium, Amazon Prime, Netflix, Spotify, Uber, Exxen, CarrefourSA, Steam, PlayStation ve HOP.

Aramıza katıl

Papara’da sunduğumuz her bir hizmet hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir deneyim yaşaman için tasarlandı. Henüz Paparalı değilsen hala geç değil. Aşağıdaki butona dokun, hesabını saniyeler içinde ücretsiz oluştur.

PaparaCashback