Batman Card ile tanışmaya hazır mısın?

Papara

İçindekiler

Selam Paparalı! Bu yazımızda seni Papara Card ailesinin yeni üyesi Batman Card ile tanıştıracağız. Batman Card, Papara Card’ların yeni üyesi. Şık, karizmatik ve tam sana göre. Tüm Papara Card’larda olduğu gibi Batman Card da asla borçlandırmaz, harcadıkça kazandırır. Özel bir tasarıma sahip olan ve sınırlı sayıda üretilen Batman Card hakkında bilmen gereken her şeyi bu yazımız bulabilirsin.

Hazırsan Batman Card nedir, Batman Card nereden alınır, Batman Card ücretli midir ve Batman Card’ın özellikleri nelerdir sorularının yanıtlarını paylaşıyoruz.

Papara’nın yeni güzelliği: Batman Card

Batman Card, diğer Papara Card’lar gibi bir ön ödemeli karttır. Aylık kart ücreti ve aylık kart aidatı gibi ek ücreti yoktur. Dünyanın her yerinde geçerli olan Batman Card’a kolayca sahip olabilir, internet harcamalarında kullanabilirsin. Batman Card ile yaptığın harcamalarda Cashback ile harcadıkça nakit kazanman için onaylı hesap sahibi olman gerekir.

Batman Card nereden alınır?

Sınırlı sayıda üretilen Batman Card’ın ücreti 75 TL'dir. Batman Card’a sahip olmak için Papara uygulamandan ya da papara.com adresinden başvuruda bulunabilirsin. Başvurun onaylandıktan sonra kartın adresine teslim edilir.

Batman Card’ı Papara hesabında nasıl tanımlarsın?

Adresine teslim edilen Batman Card’ını saniyeler içinde Papara hesabında tanımlayıp hem fiziki hem de online harcamaların için kullanmaya başlayabilirsin. Batman Card’ını hesabında tanımlamak için izlemen gereken adımlar şu şekilde;

  • Papara hesabını aç
  • Papara Card menüsüne gir
  • Yeni Kart seçeneğine dokun
  • Batman Card Tanımla butonuna dokun
  • Kart üzerinde yazan bilgileri ilgili alana gir ve aktive et

Daha sonra Batman Card’ına şifre tanımlayarak kullanmaya başlayabilir, temassız özelliğini açıp/kapatabilirsin. Unutma, eğer kartının temassız özelliğini açacaksan fiziki ilk harcamanda işlemin şifre girerek gerçekleştirilir. Daha sonraki harcamalarında temassız ödeme yöntemini kullanabilirsin.

Batman Card ile neler yapabilirsin?

Diğer Papara Card’larda olduğu gibi Batman Card ile harcama yapmak da, kartı yönetmek de oldukça pratiktir. Batman Card’ın ile yaptığın harcamaları ayrıntılı grafiklerde kategori bazlı görüntüler, harcamalarını yakınlarınla bölüştürür, Abonelikler özelliği ile platform üyeliklerini takip eder/yönetir, kartını tek bir butona dokunarak internet harcamalarına açıp/kapatır ve harcama limitini dilediğin tutarda belirleyebilirsin. Tüm bunları kontrol etmek için Papara Card menüsünden Batman Card’ı seçmen yeterlidir. Kullanımı ve yönetimi oldukça kolay olan Batman Card’ınla yapacağın harcamalarda Cashback ile anında nakit kazanabileceğini de hatırlatırız.

Sana uygun Papara Card’ları keşfet

Papara hesabın ile dilediğin Papara Card’a sahip olabilirsin. Hangi Papara Card’ı kullanırsan kullan, Cashback ile anlaşmalı markalarda yapacağın harcamalarda anında nakit kazanırsın. Aynı anda birden fazla Papara Card da kullanabilirsin. Örneğin aynı anda Papara Black Card ve Papara Lite Card kullanabilir veya dilediğin kadar Sanal Kart veya Hayalet Sanal kart oluşturabilirsin. Papara’da hangi kartlar var bilmiyorsan, kısaca kartlarımızdan bahsedelim.

Papara Black Card: İsmine özel hazırlanır. Papara Black Card sahibi olmak için sınırsız limitlerin ve işlemlerin yapılabildiği sözleşmeli hesap kullanıcısı olman gerekir. Black Card kullandığında yapabileceğin diğer işlemlere ek, başkasının IBAN’ına 7/24 ücretsiz para gönderebilir, ATM’lerden kolayca para yatırıp/çekebilirsin. Akbank ATM’lerinden yapacağın işlemlerin ücretsiz olduğunu da hatırlatırız.

Papara Lite Card: Anlaşmalı satış noktalarından alabileceğin Lite Card’ın 4 farklı renk seçeneği vardır. Dilediğini seçip kullanmaya başlayabilirsin. Lite Card, Edu Card ve Batman Card’ın ile ATM’lerden para yatırabilirsin. Akbank ATM’lerinden gerçekleştireceğin para yatırma işlemlerinde ise ek ücret ödemezsin.

Papara Sanal Kart: İnternet harcamaların için anında oluşturup kullanabilirsin. Her ay en fazla 10 adet Sanal Kart oluşturma hakkın vardır.

Hayalet Sanal Kart: Güvenliğinden emin olmadığın online alışveriş sitelerinde kullanabilirsin. Tek kullanımlık bir sanal kart olan Hayalet Sanal Kart, harcamanı tamamladığında otomatik olarak yok olur. Böylece kart bilgilerinin çalınması veya kaydolması gibi bir endişe yaşamazsın.

Edu Card: Hem öğrencilerin hem de velilerinin hayatını kolaylaştıran dijital harçlık hesabıdır. Edu Card kullanan öğrenciler velilerinden kolayca harçlık isteyebilir, okul kantinlerinde ve diğer harcamalarında temassız ödeme yapar. Veliler ise kendi Papara hesaplarından öğrencilerine 7/24 ücretsiz para gönderebilir, harcamaları da takip eder. Edu Card'ı Lite Card gibi anlaşmalı satış noktalarından alabilirsin.

Hediye Kartı: Armağan göndermenin yenilikçi yoludur. Dilediğin markayı ve harcama limitini belirleyerek Hediye Kartı’ını ışık hızında oluşturur ve sevdiklerine gönderebilirsin.

Papara Metal Card: Papara’nın Master Card logolu, Master Card iş birliği ile sunduğu Türkiye’nin ilk Metal Card’ıdır.

Borçlanma, kazan

Cashback ile harcadıkça nakit kazan

Hemen Dene

Paparalı ol

Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi yaşamak istersen adresin Papara. Şimdi sen de aramıza katıl, finans işlemlerini keyifli bir deneyimle gerçekleştir. 7/24 ücretsiz para transfer etmek, Papara Card’lardan dilediğine sahip olmak ve Cashback ile harcadıkça nakit kazanmak için şimdi Papara hesabını ücretsiz oluştur. Saniyeler içinde Paparalı olmak için ilk adımı at ve aşağıdaki butona tıkla.

PaparaCashback