Bankalar seni yoruyorsa bu müzik listeleri tam sana göre!

Papara

İçindekiler

Ruh hâlin ne olursa olsun, müzik dinlemeye bayılıyorsan doğru yerdesin! Çünkü Papara’da o çok sevdiğin Spotify listelerine ulaşmak hem kolay hem de kazandıran cinsten. Müzik dinleme deneyimini en iyi hale getiren Spotify’da abonelik ücretlerinde kazanman için de Papara yanında. Reklamsız ve en yüksek ses kalitesinde en iyi müzik listeleri takip ederken harcadıkça kazanman için yapman gereken tek şey ödemelerini Papara Card ile gerçekleştirmek.

Spotify abonelik ücretinin %50’sini anında nakit kazanmak için sende Papara Card’ını kullan, eğer yoksa hemen buradan sana uygununu seç ve ücretsiz sahip ol. Şimdi hazırsan Papara’nın yenilikçi ve özgülükçü finansal deneyimini anlatan playlistimizi anlatalım. İşte geleneksel bankacılık sistemleriyle boğuşanlar ve Papara’nın özgür dünyasını anlattığımız listelerimiz.

Yordun be banka!

Her ne kadar sadece işitme duyumuza hitap etse de müzik pek çoğumuz için yaşadığımız duyguları anlatmanın ve güçlendirmenin en iyi yolu. Sen de böyle düşünüyorsan, klasik bankacılık sistemleriyle yaşadığın sıkıntılara tercüman olacak bir Spotify çalma listesi hazırladık. “Beni Kendinden Kurtar”, “Benimle Oynama”, “Kıl Oldum”, “Hâlâ Haber Bekliyorum Senden” ve “Haberin Yok Ölüyorum” gibi şarkıları bulabileceğin “Yordun be Banka” Spotify listemizi dinlemek için buraya tıklayabilirsin.

Bu müzik listesi bankalarla yaşadığın deneyimi anlatmaya yeter mi, bilmiyoruz. Ancak listenin açılış parçası “Çıkışlar Ne Taraftan?”a bir cevabımız var: Banka değil, Papara!

Banka değil, Papara!

Beklemesiz, sorunsuz, özgür bir finans deneyimi için banka değil, Papara!

Umarız yukarıdaki listedeki sorunların pek çoğunu artık yaşamadığın, son finansal teknolojilerle bezeli yeni nesil bireysel finans partnerin Papara ile finansal özgürlüğün tadını çıkarıyorsundur. Eğer hâlâ Paparalı değilsen, Paparalıların yaşadığı sorunsuz finansal özgürlük deneyimini özetleyen çalma listemiz “Banka değil, Papara”ya göz atıp müzikal bir önizleme yapabilirsin.

Paparalıların sorunlarla karşılaşmadan yaşadığı finansal deneyimi anlatmaya şarkılar yetmez, ama yine de denemek istedik. “Daha Mutlu Olamam”, “Bitmesin Bu Rüya”, “Üzüntüyü Bırak, Yaşamaya Bak”, “Bir Efsane” gibi klasik parçalar, klasik bankacılık deneyiminden sonra Papara’ya geçenlerin hislerini biraz da olsa anlatabiliyor.

Paparalı ol

Hâlâ Paparalı değilsen yapman gerekenler çok kolay. Saniyeler içinde bir Papara hesabı oluşturup kendine en yakıştırdığın Papara Card’ı seçerek finansal özgürlük dünyasına hemen katılabilirsin. Papara’da para transferi yapmak için mesai saatlerini beklemene, işlem ücreti, kart aidatı, hesap ücreti gibi can sıkan ücretleri ödemene hiç gerek yok; çünkü Papara tamamen ücretsiz. Hemen ücretsiz bir Papara hesabı oluşturmak için aşağıdaki butona dokun.

Papara