Papara Card, banka kartından neden daha avantajlı?

Papara

İçindekiler

İnternet alışverişleri hayatımızda giderek daha çok yer kaplıyor. Sadece giyim, gıda, kırtasiye gibi belli başlı ihtiyaçları değil, artık aklına gelebilecek her türlü hizmet ve ürünü online alışverişle satın almak mümkün. Sinema ve tiyatro gibi etkinliklere internetten bilet alabiliyoruz, uçak ya da tren seyahatleri için rezervasyon yaptırabiliyoruz, tatil paketlerine, kozmetik ürünlere, online eğitimlere, atölyelere, teknolojik ürünlere ve çok daha fazlasına internet alışverişiyle sahip olabiliyoruz. Elbette tüm bunlar online ödeme araçlarını da gerekli kılıyor.

Kredi kartlarının internet alışverişleri için olmazsa olmaz sayıldığı bir dönem vardı. Ancak o dönem çok gerilerde kaldı. Kredi kartı harcamalarıyla gelen borçlar, faizler, limit sorunları müşterileri yeni ödeme seçenekleri arayışına itti. Artık birçok insan bütçesini daha akıllıca yönetmek ve kontrolü tamamen elinde tutmak istiyor. Bu yeni ihtiyaçlar ise sahip olduğun parayı kullanarak, borçlanmana neden olmadan ödeme yapabilmeyi gündeme getiriyor.

Kısa bir süre öncesine kadar banka kartları sadece ATM cihazlarından para işlemleri yapmanı sağlıyordu. Günümüzde ise bu kartları bir kredi kartı gibi online ya da fiziki alışverişlerde kullanman mümkün. Kredi kartı kullanmak istemeyen, kredi kartı olmayan, parasının hesabını bilmek isteyen, borçlanma fikrinden hoşlanmayan kullanıcılar için banka kartları en ideal ödeme seçeneklerinden biri, ancak banka kartı kullanırken bir bankaya bağlı olduğun için bazı kısıtlamalarla karşılaşman çok doğal. Banka kartlarının kısıtlı dünyasından çıkmak isteyenler içinse Papara en güvenli ve özgür yol.

Papara_Card

Papara Card’ınla internetten güvenle alışveriş yapabilirsin

Papara, paranı en güvenilir şekilde taşımanı sağlayan finansal bir uygulamadır. Seni borçlandırmaz, limitlerini aşmanın önüne geçer ve bütçe yönetimini etkin bir şekilde yapabilmeni sağlar.

Papara, kullanıcılarına ihtiyaçları doğrultusunda kullanabilecekleri kart seçenekleri de sunar. Black, Gray, Rose, Almond ve Teal olmak üzere 5 renk seçeneğiyle sunulan Papara Card, hem ihtiyaçlarını anlar, hem de sana kendini renklerle anlatma olanağı verir. Üstelik ücretsizdir.

Papara'nın prestijli kartı Metal Card, yurt dışında sana özel olarak paslanmaz çelikten üretilir. Batman Card, DC evreninin hayranlarına özel tasarımlı bir kart sunar. Papara hesabına bağlı bir Sanal Kart oluşturarak internet alışverişlerindeki güvenliği en üst seviyeye çıkarabilirsin. Güvenemediğin internet siteleri için, tek işlemde kullanılabilen Hayalet Kart'tan yararlanabilirsin.

Cashback programıyla anında nakit kazanabilirsin

Papara’yı banka kartlarından daha avantajlı duruma getiren bir diğer özelliği ise Cashback programı. Cashback programıyla, banka kartından farklı olarak, Papara’nın anlaşmalı olduğu markalardan ve kategorilerden yapacağın alışverişlerden kazanacağın anında nakit ile bütçene katkı sağlayabilirsin.

Paparalı ol

Henüz Paparalı değil misin? Hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli bir finans deneyimi için Papara hesabını ücretsiz oluşturabilirsin. Hemen aşağıdaki butona dokun, aramıza katıl.

Papara