Papara Card, banka kartından neden daha avantajlı?

Papara

İçindekiler

İnternet alışverişleri hayatımızda giderek daha çok yer kaplıyor. Sadece giyim, gıda, kırtasiye gibi belli başlı ihtiyaçları değil, artık aklına gelebilecek her türlü hizmet ve ürünü online alışverişle satın almak mümkün. Sinema ve tiyatro gibi etkinliklere internetten bilet alabiliyoruz, uçak ya da tren seyahatleri için rezervasyon yaptırabiliyoruz, tatil paketlerine, kozmetik ürünlere, online eğitimlere, atölyelere, teknolojik ürünlere ve çok daha fazlasına internet alışverişiyle sahip olabiliyoruz. Elbette tüm bunlar online ödeme araçlarını da gerekli kılıyor.

Kredi kartlarının internet alışverişleri için olmazsa olmaz sayıldığı bir dönem vardı. Ancak o dönem çok gerilerde kaldı. Kredi kartı harcamaları ile birlikte gelen borçlar, faizler, limit sorunları müşterileri yeni ödeme seçenekleri arayışına itti. Artık birçok insan bütçesini daha akıllıca yönetmek ve kontrolü tamamen elinde tutmak istiyor. Bu yeni ihtiyaçlar ise sahip olduğun parayı kullanarak, borçlanmana neden olmadan ödeme yapabilmeyi gündeme getiriyor.

Kısa bir süre öncesine kadar banka kartları sadece ATM cihazlarından para işlemleri yapmanı sağlıyordu. Günümüzde ise bu kartları bir kredi kartı gibi online ya da fiziki alışverişlerde kullanman mümkün. Kredi kartı kullanmak istemeyen, kredi kartı olmayan, parasının hesabını bilmek isteyen, borçlanma fikrinden hoşlanmayan kullanıcılar için banka kartları en ideal ödeme seçeneklerinden biri, ancak banka kartı kullanırken bir bankaya bağlı olduğun için bazı kısıtlamalarla karşılaşman çok doğal. Banka kartlarının kısıtlı dünyasından çıkmak isteyenler içinse Papara en güvenli ve özgür yol.

Papara_Card

Papara Card’ınla internetten güvenle alışveriş yapabilirsin

Papara, paranı en güvenilir şekilde taşımanı sağlayan finansal bir uygulamadır. Seni borçlandırmaz, limitlerini aşmanın önüne geçer ve bütçe yönetimini etkin bir şekilde yapabilmeni sağlar.

Papara, kullanıcılarına ihtiyaçları doğrultusunda kullanabilecekleri kart seçenekleri sunuyor. İster Papara Black Card, ister Papara Lite Card ya da istersen Papara Sanal Kart sahibi ol, internet alışverişlerini Papara Card’larla hızlı, güvenli ve ekonomik şekilde yapabilirsin. Üstelik Papara’yı tüm dünyada özgürce kullanabilirsin!

İnternet harcamalarında Papara Card’ı kullanırken platforma özel kategorilendirme yapabilirsin. Örneğin Netflix ödemelerin için aylık özel limitli bir Papara Sanal Kart oluşturarak tamamen güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsin.

Cashback programıyla anında nakit kazanabilirsin

Papara’yı banka kartlarından daha avantajlı duruma getiren bir diğer özelliği ise Cashback programı. Cashback programıyla, banka kartından farklı olarak, Papara’nın anlaşmalı olduğu markalardan ve kategorilerden yapacağın alışverişlerden kazanacağın anında nakit ile bütçene katkı sağlayabilirsin.

Papara’nın avantajlarla dolu dünyasını keşfetmek üzere seni papara.com adresine bekliyoruz.

Papara