Yeni reklam kampanyamız yayında!

Papara

İçindekiler

Banka değil, Papara!

Papara’da basit, hızlı ve kolay erişilebilir ürünlerle eşsiz bir finansal deneyim yaşamanı sağlıyor, seni alışılagelmiş prosedürlerden kurtarıyoruz. İşte tüm bunları da “Banka değil, Papara!” söylemimiz ile dört filmlik yeni reklam kampanyamızda anlatıyoruz.

Bir önceki reklam kampanyamızda Papara’nın en cazip yanı olan “Finansal Özgürlük” sloganımızdan sonra bu kez “Banka değil, Papara!” sloganımız ile karşındayız. Papara’nın en sevilen özelliklerinden olan Para Transferi, Papara Black Card, Para İsteme/Gönderme ve Cashback hizmetlerimizin anlatıldığı dört yeni reklam kampanyamızda geleneksel bankacılığa göre hızlı, teknolojik, avantajlı ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunan Papara dünyasına geçiş anlatılıyor. Reklam filmlerinin ilk kısmında alışılagelmiş bankacılık dünyasının yorucu ve kaotik ortamı tasvir edilirken, ikinci kısmında Papara’nın  renkli ve kullanıcı dostu dünyası yer alıyor.

Serimizin ilk filminde Papara’da telefon rehberinde yer alan isimlere veya IBAN’a 7/24 ücretsiz ve hızlı para gönderebilme özelliğine vurgu yapılıyor. Kaotik banka ortamından sıkılan insanların iç sesi ekrana yansıtılıyor.

İkinci filmimizde, Papara Black Card ile dünyanın her noktasında kolay ve hızlı alışveriş yapmanın ayrıcalığı yaşatılıyor.

Üçüncü filmimizde ise para transferinde yaşanan kaosun Papara ile kolayca mutluluğa dönüşü anlatıyor.

Dördüncü filmimizde de Papara Cashback programı ile hiç beklemeden anında nakit kazanmanın keyfi aktarılıyor.

YouthWorks (YW İstanbul) imzası taşıyan reklam kampanyamızın prodüksiyonunu PToT Film, yönetmenliğini de Emre & Gözde üstleniyor.

Reklam kampanyasının künyesi

Reklamveren: Papara

Reklamveren Marka Ekibi: Fırat Koç, Gamze Sağ Çolak

Reklam Ajansı: YW İstanbul

Ajans Yönetimi: Serhat Gürcü, Seden Gürcü

Kreatif Direktör: Yavuzhan Gel

Yaratıcı Ekip: Kasım Koç, Selman Vardar, Deniz Alagöz, Salih Uzun, Rıdvan Baydur

Müşteri İlişkileri: Cansu Ece Erdem, İrem Torun

Reklamveren Prodüksiyon Danışmanı: Hilal Erdebil

Prodüksiyon: PToT

Yönetmen: Emre & Gözde

Haberler