Başarıyla üye oldunuz Papara Blog
Great! Next, complete checkout for full access to Papara Blog
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Babalar Günü’nde Papara ile babana küçük bir sürpriz yapmaya ne dersin?

Babalar Günü’nde Papara ile babana küçük bir sürpriz yapmaya ne dersin?

. Okuma süresi: 3 dk

Babalar Günü’ne çok az kaldı. 20 Haziran Pazar gününe denk gelen bu özel gün için bir planın var mı? Henüz hediye almadıysan ya da bir planın yoksa endişelenme, hâlâ geç değil. Babalar, “hiçbir şey almayın, siz iyi olun yeter” der, onlar için en kıymetli hediye birlikte geçirilen zamanlardır. Biz bunu düşünerek hem sana yardımcı olacak hem de alışverişlerinde harcarken anında nakit kazandıracak hediye önerileri hazırladık. Sen de aşağıdaki önerilerimize göz atıp, onu sevindirebilir ve yapacağın küçük bir sürprizle şaşırtabilirsin.


En şık satranç takımları bkmkitap’ta seni bekliyor!

bkmkitap’ın ürün çeşitliliğinin kitaplarla sınırlı olmadığını biliyorsun. Peki, bkmkitap’tan yapacağın tüm alışverişlerden Cashback’le %15 oranında anında nakit kazanabileceğini biliyor muydun? Bu Babalar Günü’nde Papara Card avantajıyla baban için güzel bir satranç takımı alabilirsin. Satranç oynamayı bilmiyorsa, belki hediyenin yanına bkmkitap’tan satranç öğreten bir kitap da eklersin. Hatta Stefan Zweig’ın Satranç adlı kitabı da hediyeni oldukça özel hale getirebilir.

n11.com’dan alacağın çadırla babana doğada eşsiz bir deneyim hediye et!

Babalar Günü’nün kamp için çok uygun bir mevsime denk gelmesinden faydalanabilir, babana n11’deki yüzlerce çeşit çadır arasından seçtiğin bir taneyi alabilirsin. Pandemi sebebiyle uzun süre evde zaman geçirmek zorunda kaldığımız günlerden sonra, bu ona ilaç gibi gelebilir. İster küçük boy bir çadır al ve babanı doğayla baş başa zaman geçirmesi için teşvik et, ister çok kişilik, büyük boy çadırlarla kamp keyfini bir aile macerasına dönüştür. Bütün bu harcamalarını da n11.com’da Papara Card’ın ile yap, harcadıkça anında %5 nakit kazan.

Yolcu360’dan araç kiralamaya ne dersin?

Bu hediye önerimiz ise özel aracı olmayanlar için. Özellikle toplu taşımaların bir süre daha gönül rahatlığıyla kullanılamayacağı pandemi günlerinde, baban için bir araba kiralayabilir, ona yaz günlerinin tadını özgürce çıkarması için destek olabilirsin. Özel bir araç kiralama deneyimi sunan Yolcu360 üzerinden yapacağın Papara Card’lı harcamaların %8'i anında hesabına nakit olarak geçer. Bu kadarla da sınırlı değil, ayrıca Yolcu360 harcamalarından her ay toplam 250 TL kazanabilir, Cashback sayesinde bu alışverişini de karlı hâle getirebilirsin.

Balık tutma meraklılarına GittiGidiyor’dan olta!

Papara Card'ınla GittiGidiyor harcamalarından anında nakit kazanabileceğini bildiğini düşünüyoruz. Babalar Günü hediyeni bütçe dostu bir şekilde yapmak için GittiGidiyor'u tercih edebilir, Cashback ile harcamalarından anında %5 nakit kazanabilirsin. Eğer balık tutmak baban için vazgeçilmez bir meraksa ya da sürekli balığa çıkmaktan bahsedip, bunu bir türlü gerçekleştiremiyorsa, onun için bir olta satın alabilir, babanı planlarını gerçekleştirmek için harekete geçirebilirsin. Belki bir tane de kendine alır, balığa gitmeyi özel bir baba-çocuk deneyimine dönüştürebilirsin.

Kahve tutkunlarına Kahhve.com’dan Kahve Tanışma Seti

Bir fincan kahveye hayır diyemeyen kahve tutkunları için özel setler hazırlayan Kahhve.com’a bir göz atabilir, baban için lezzetine doyamayacağı kahveler içeren, bir Kahve Tanışma Seti alabilirsin. Farklı demleme seçenekleri ve farklı kahve çeşitleri sunan bu paketler, baban için yeni bir deneyim yaratabilir. Üstelik Kahhve.com’daki Papara Card’lı harcamalarının %10’u anında hesabına nakit olarak geçer. Ayda 30 TL’ye kadar kazanç sağlayabileceğin bu alışverişlerle babanı mutlu ederken bütçene katkıda bulunmayı unutma!

Babanı Papara’nın finansal özgürlükler dünyasına davet et!

Hediye konusunda kararsızsan ya da babana kendi için istediği şeyi satın alabilme seçeneğini hediye etmek istiyorsan, onu Papara’nın özgürlüklerle dolu finansal dünyası ile tanıştırarak ilk adımı atabilirsin. Saniyeler içinde ücretsiz Papara hesabı oluşturmasında ve dünyanın her yerinde ve internette harcadıkça kazandıran bir Papara Card’a sahip olmasına yardımcı olabilirsin.Böylece hem babanı Papara’nın sınır tanımayan finansal bir deneyim ile tanıştırmış hem de Babalar Günü için özel bir hediye vermiş olursun. Daha fazla zaman kaybetmemek için tıkla.