Aylık Özet ile gerçek patron sensin!

Papara

İçindekiler

Günlük finansal ihtiyaçlarının tümünü en hızlı, basit ve hiçbir ücret ödemeden gerçekleştirebildiğin Papara, aynı zamanda bütçenin tüm kontrolünü elinde tutmanı sağlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Paparalıları yepyeni bir finansal okuryazarlık deneyimi ile buluşturan Aylık Özet ekranı, şimdiden kullanıcı dostu arayüzü ve grafikleri ile milyonlarca Paparalı’nın favori özelliklerinden biri hâline geldi. Hâlâ Aylık Özet ile tanışmadıysan, yazıya devam et; bütçenin gerçek patronu sen ol!

Bir aylık hesap akışın tek bir ekranda

Aylık Özet ekranını açtığında karşına ilk olarak hesap hareketlerin çıkar. Bir önceki ay hesabına gelen ya da giden toplam miktarın ne kadar olduğu görebilirsin. Örneğin geçen ay ne kadar ödeme yaptığını/aldığını ya da ne kadar para yatırdığını/çektiğini kolayca incelersin. Hesabına gelen ve giden parayı önceki aylarla kıyaslayabileceğin bu ana menü, Aylık Özet’in sadece başlangıcı.

Bu ay neye, ne kadar harcadın?

Aylık Özet ekranınının Papara Card detaylarında karşına ayrıntılı grafikler çıkar. Bu grafikler, Papara Card ile toplam harcama miktarını ve dağılımlarını ayrıntılı olarak gösterir. Ulaşım, giyim, yeme & içme, market, online alışveriş, dizi & film, spor, dijital ürünler ve müzik gibi kategorilerde yaptığın harcamaları bilir “Geçen ay nerede, ne kadar harcadım?” diye düşünmezsin.

En yüksek ve en düşük tutarlı harcaman tek bir ekranda

Aynı ekranda yer alan Papara Card işlem detaylarından aşağı doğru göz gezdirdiğinde, bu ayki en yüksek ve en düşük harcama miktarını öğrenebilirsin. Bir tek bunlar değil, en çok ve en sık harcama yaptığın kategori ve markayı da görebilirsin.

Aboneliklerini takip edemiyor musun?

Papara’da abonelik ödemelerinin takibi çok basit! Yine aynı ekran içerisinde, bu ay ödeme yaptığın tüm aboneliklerini ve ücretlerini öğrenebilirsin.

Gelelim Cashback ile ne kadar tasarruf yaptığına

Aylık Özet ekranında biraz daha aşağıya indiğinde karşına Papara’nın anında nakit kazandıran benzersiz tasarruf özelliği Cashback’ten bir ay içinde kaç TL nakit kazandığını görebileceğin kısıma geleceksin. Unutma; harcamalarını Cashback markalarından yaparak ayda yüzlerce lira tasarruf sağlayabilirsin!

Aylık Özet ile faturalarının kontrolü de tabii ki sende

Papara Aylık Özet ekranının Faturalar sekmesine geldiğinde hangi faturaya kaç TL ödeme yaptığını da görürsün. Ayrıca önceki aylarla yeni ödediğin faturaları da kıyaslayabileceğin bu alan, bütçe yönetiminde sabit giderlerin hakkında nasıl bir yol izleyebileceğin konusunda sana yardımcı olacaktır.

Tüm işlemler için Papara’yı kullan, hiçbir şey gözünden kaçmasın!

Papara, hesabın üzerinden gerçekleştirdiğin tüm finansal işlemlerini gayet anlaşılır bir şekilde görüp bütçe yönetimini en sağlıklı şekilde yapabileceğin bir ortam sunar. Fatura ödemeleri, abonelik ödemeleri, online alışverişler, para transferleri ve daha fazlasını saniyeler içinde gerçekleştirebileceğin Papara hesabın ve Papara Card’ını ne kadar çok alanda kullanırsan, Aylık Özet ekranını o kadar fazla renklendirebilirsin.

Hâlâ Paparalı’nın finansal özgürlük deneyimine katılmadıysan yapman gereken şey çok basit: saniyeler içinde ücretsiz bir Papara hesabı oluşturarak yeni hayatının tadını çıkarmak!

Aşağıdaki butona dokun ve aramıza katıl.

Buton-kucuk-6

Papara