Artık Papara Card’ını BKM Express’e ekleyebilirsin!

Papara

İçindekiler

Hayatımızı kolaylaştıran, bizi zaman ve efordan kurtaran internet alışverişi 20 yılı aşkındır hayatımızda. Özellikle pandeminin yarattığı “yeni normal”den sonra alışveriş merkezlerine, marketlere veya mağazalara gitmek ikincil tercih oldu. İnternetten alışveriş ise her ne kadar mağazaya gitmekten daha kolay olsa da alışveriş yaparken kart tanımlama ve güvenilirlik konuları zaman zaman problem olabiliyor. Bankalararası Kart Merkezi’nin (BKM) bu tür sorunları ortadan kaldırmak için geliştirdiği BKM Express, internet alışverişini kolay, hızlı ve güvenli bir süreç hâline getiriyor.

İnternetten alışveriş yaparken kart bilgileriyle uğraşmak istemiyorsan sana harika bir haberimiz var! Kolay, hızlı ve güvenli internet alışverişi için sağladığımız hizmetlere bir de BKM Express iş birliğini ekledik. Artık Papara Card’ını BKM Express’e kaydederek kolay ve hızlı alışveriş yapabilirsin.

BKM Express ile daha hızlı bir alışveriş deneyimine hazır ol!

BKM Express, Türkiye’deki hemen hemen tüm internet alışveriş mecralarında kullanıcılara Bankalararası Kart Merkezi güvencesiyle tek tuşla otomatik alışveriş imkânı sunan bir ödeme hizmeti. Kart bilgilerini alışveriş yaptığın site ya da platformla paylaşmak yerine, BKM Express’le ödeme seçeneğini kullanarak bilgilerinin üçüncü parti kişi ve kuruluşlarla paylaşılma ihtimalini tamamen ortadan kaldırabilirsin. Üstelik bu işlemi bir kere yaptıktan sonraki tüm alışverişlerinde, kart bilgilerini BKM Express otomatik olarak dolduracağı için zaten gayet hızlı olan internetten alışveriş sürecini daha da kısaltabilirsin. Üstelik artık Papara Card’ını da BKM Express’e kaydederek finansal özgürlüğün tadını daha da hızlı şekilde çıkarabileceksin!

İnternetten alışveriş Papara Card ile daha güvenli!

Papara Card’ını kullanarak internetten alışveriş yapmanın pek çok yolu olduğunu biliyorsun; Papara Card'ını kullanarak yapacağın alışverişlerin pek çoğundan Cashback kazandığını da. İnternetten alışveriş konusunda temkinli davrananlardansan, çoklu Sanal Kart özelliğini kullanarak, her ay 10 adete kadar Sanal Kart oluşturup, farklı site ve platformlarda güvenle alışveriş yapabilirsin.

Papara Card’ını BKM Express'e kaydedersen, sonraki alışverişlerinde kart bilgilerini tekrar tekrar girmene gerek kalmaz! İşte finansal özgürlüğü deneyimlemek için bir sebep daha!

Paparalı ol

Hâlâ Paparalı değilsen, saniyeler içinde bir Papara hesabı açarak hızlı, güvenli ve sınırları olmayan bir finansal deneyime anında katılabilirsin. Hemen ücretsiz bir Papara hesabı açmak için aşağıdaki butona dokun.

Papara