Armut.com’dan alacağın belirli hizmetlerde Cashback ile harcadıkça kazan!

Papara

İçindekiler

Paparalıların hayatını her alanda kolaylaştıran Cashback’e aklına gelebilecek hemen hemen her alanda en uygun ücret karşılığında hizmet alabileceğin Armut da dahil oldu! Günlük yaşantında harcama yaptığın neredeyse tüm kategorilerde Cashback ile herkesten daha kârlı bir konuma gelebilirsin. Üstelik Cashback’te şartlar ve koşullar olmadığından imkansıza yakın kurallar ile uğraşmazsın.

Papara Card ile her ay 50 TL nakit kazanabilirsin!

İhtiyaç duyabileceğin tüm hizmetleri istediğin fiyat ve profil kriterlerine uygun bir şekilde seninle buluşturan Armut.com’un en iyi yanı her talebe uygun hizmet için seni en uygun hizmet verenlerle bir araya getirmesi. İhtiyacına en uygun hizmeti bulmak harika ama Papara Card, Armut.com deneyimini daha da kârlı bir hâle getiriyor! Armut.com’dan alacağın ev temizliği, masaj, manikür ve pedikür hizmetlerde ve hizmet veren bakiye yüklemelerinde ödeme yöntemi olarak Papara Card’ı kullandığında, ödediğin miktarın %5’i anında hesabına nakit olarak geçer. Kısacası, Papara Card ile harcar, harcadıkça kazanır ve keyfini ikiye katlarsın.

Sana en uygun Papara Card’ı seç, Cashback ile anında nakit kazan!

Papara’da herkesin ihtiyaçlarını karşılayacak bir Papara Card bulabilirsin. Öğrencilere özel tasarladığımız Papara Edu Card, online harcamalarında limitsizlik isteyenler için Papara Black Card, Papara Card satış noktalarından kolayca alabileceğin Papara Lite Card ya da birkaç tık ile kolayca oluşturabileceğin Papara Sanal Kart. Üstelik hepsi birbirinden şık, havalı ve ücretsiz! Papara Card’ını kullanarak bütçenin kontrolünü asla kaybetmeden elinde olan parayı harcarsın, üstelik Cashback ile anında nakit kazanarak! Hemen ücretsiz bir Papara hesabı oluşturup Cashback fırsatlarından yararlanmaya başlamak için tıkla!

Bu yazı 17.02.2022 tarihinde güncellenmiştir. Cashback programı sona ermiştir.

PaparaPapara Cashback