Arkadaşını Davet Et, birlikte kazan

Papara

İçindekiler

Selam Paparalı!

Arkadaşınla pizzayı paylaştın, paraya ihtiyacın olduğunda arkadaşından istedin, doğum gününde ona en güzel hediyeyi sen verdin. Biz de bu arkadaşlık kazansın istedik ve Arkadaşını Davet Et programını hazırladık.

Eğer hâlâ Papara hesabı olmayan bir arkadaşın varsa Arkadaşını Davet Et programı ile ikiniz de 15 TL nakit kazanabilirsiniz.

Arkadaşını Davet Et nedir?

Arkadaşını Davet Et hem sana hem de arkadaşına 15 TL nakit kazandıran yeni programımız. Bu programla Paparalı olmayan arkadaşını davet edip arkadaşın Papara Card ile ilk harcamasını yaptığında her ikiniz de 15 TL kazanabilirsiniz.

Arkadaşını Davet Et nasıl çalışır?

Arkadaşını Papara’ya davet etmek çok kolay. Aşağıdaki 4 farklı işlemden dilediğini seçerek arkadaşını Papara’ya davet edebilirsin.

1- Arkadaşını Davet Et ile davet et

Hesabım menüsünden Arkadaşını Davet Et’e dokun, rehberden arkadaşını seç ve işlemini onayla.

  • İlettiğin davet talebin arkadaşına SMS ile bildirilir. Dilersen davetini arkadaşına sen de iletebilirsin. Bunun için WhatsApp ile paylaş seçeneğine dokunman yeterli.
  • Arkadaşın Papara’da hesap açtıktan sonra Onaylı hesaba geçmeli ve Papara Card ile harcama yapmalı.
  • Davet ettiğin arkadaşın Papara Card ile ilk harcamasını yaptıktan sonra ikiniz de 15 TL kazanırsınız.
  • Gerçekleştirdiğin işlemlerden işlem ücreti alınmaz.

2- Bölüştür ile davet et

Papara Card ile yaptığın harcamanı ya da ödediğin faturanı Papara hesabı olmayan bir arkadaşınla bölüştürebilir ve onu Papara’ya davet edebilirsin. Bölüştürmek istediğin harcamanı seç, Harcama Bölüştür’e dokun, rehberden arkadaşını seç ve işlemi onayla.

3- Para İste/Para Gönder ile davet et

Arkadaşını Papara’ya para isteyerek ya da para göndererek de davet edebilirsin. Bunun için Para Transferi menüsüne gir, Para İste’ye ya da Para Gönder'e dokun ve işlemini tamamla.

4- Hediye Kartı ile davet et

Papara hesabından Hediye Kartı göndererek de arkadaşını davet edebilirsin. Bunun için Papara Card menüsünden Hediye Kartı’nı seç, markayı belirle ve tutarı gir. Ardından rehberinden arkadaşını seç ve Hediye Kartı’nı gönder.

💡
Arkadaşın Papara Card ile harcama yapmak için fiziki Papara Card talep edebilir, fiziki Papara Card’ını beklerken dilerse anında ücretsiz Sanal Kart oluşturarak ilk harcamasını yapabilir.

Şartlar ve koşullar

  • Arkadaşını Davet Et 26.01.2023 - 26.04.2023 tarihleri arasında olmak üzere 3 ay geçerlidir. Papara, kampanya süre ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Davet ettiğin arkadaşının telefon numarasına ait bir Papara hesabı olmamalıdır.
  • Davet ettiğin arkadaşın Papara hesabı açmalı ve Onaylı hesaba geçmelidir.
  • Arkadaşın Onaylı hesaba geçip Papara Card ile ilk harcamasını yaptığında ikiniz de 15 TL kazanırsınız. Kazancınız Papara hesaplarınıza nakit olarak yansır.
  • Arkadaşını Davet Et ile toplamda 45 TL nakit kazanabilirsin.

Papara hesabın yok mu?

Eğer Paparalı değilsen aşağıdaki butona dokun ve saniyeler içinde ücretsiz hesap aç. Paparalı olmayan arkadaşlarını davet ederek kazanmaya başla.

Papara