AppGallery harcamalarına %50 Cashback!

Papara

İçindekiler

Selam Paparalı, o çok sevdiğin Cashback, gittikçe daha da büyüyor! Bildiğin gibi birçok farklı kategori ve markada ödemelerini Papara Card ile yaparak harcadıkça kazanıp bütçene destek olabiliyorsun. Üstelik bunun için hiçbir gizli şart ya da haftalar sonra kazanacağın koşullu kazançlar olmadan! Kazandığın tutar, harcamanı yaptığında ışık hızından bile daha hızlı hesabına yansır. :)  Cashback ile kazandıran güncel markaları görmek istersen ayrıntılara buradan ulaşabilirsin. Şimdi ise AppGallery’de Cashback ile seni neler bekliyor onu anlatalım.

Sevdiğin uygulamaları AppGallery’den indir; Papara Card ile öde, kazan

Huawei’nin uygulama mağazası olan AppGallery’den cihazın için yüzlerde uygulamaya erişebilirsin. Bütün Android cihazların AppGallery’yi kullanabileceğini unutma! Uygulama içerisinde yer alan alışveriş, eğlence, finans, spor, sağlık, seyahat ya da fotoğraf ve video gibi senin için ayrılmış kategorilerden kolayca ilgi duyduğun alanı seçebilir ve dilediğin uygulamayı indirebilirsin. Ödeme konusunda ise endişelenmene gerek olmaz. Çünkü finansal hayatını kolaylaştıran ve sana eşsiz bir deneyim sunan Papara’da, Cashback ile AppGallery’de yaptığın harcamanın yarısını artık anında nakit olarak kazanacaksın. Yapman gereken tek şey, yönetimi ve takibi oldukça kolay olan Papara Card ile ödemeni gerçekleştirmek. Şimdi sen de AppGallery’de dilediğin Papara Card’ını kullan, harcamanın %50’sini anında nakit kazan. Huawei App Gallery’de yaptığın harcamalardan her ay toplam 100 TL nakit kazanıp bütçene destek olabilirsin.

Harca, kazan, eğlen!

Artboard-2_2x-4

Papara hesabın yok mu? Sorun değil, prosedürlerle uğraşmadan Papara uygulaması ya da papara.com adresinden hesabını saniyeler içinde ücretsiz oluşturabilirsin. Kendine en uygun Papara Card’ı da seçtikten sonra Cashback ile harcadıkça kazanmaya başlar ve Papara’nın geliştirdiği harika ürün ve özelliklerle tanışırsın.

Finansal işlemler için Papara yeter

7/24 ücretsiz para transfer et, faturalarını ve oyun & e- pin ödemelerini gerçekleştir, harcamalarını bölüştür, bağış yap, İstanbulkart’ına bakiye yükle, aboneliklerini takip et ve ayrıntılı grafiklerle bütçeni yönet. Tüm bunlar ve daha da fazlası için zaman kaybetme, hemen Paparalı ol.

Bu yazı 17.02.2022 tarihinde güncellenmiştir. Cashback programı sona ermiştir.

Cashback