2021 Mobil Uygulama Trendleri’nde liderler arasındayız!

Papara

İçindekiler

Selam Paparalı! Biliyorsun 2021 yılını da önceki seneler gibi başarı üstüne başarı ile tamamladık. Bunları seninle daha önce de paylaşmıştık. Başarılarımız senin desteğinle olduğu için görmek istersin diye düşündük. Bunun için ilgili içerik yönlendirmemize göz atabilirsin. Son olarak aldığımız güzel haberi de hemen seninle paylaşmak istedik. Çünkü biz, App Annie’nin açıkladığı ‘2021 Mobil Uygulama Trendleri’ raporunda liderler arasına girdik.

İlgili içerik: 2021’de Papara’da neler oldu?

Öncelikle App Annie hakkında kısa bir açıklama yapalım. App Annie kısaca bir mobil uygulama analitiği. Uygulamaların kullanımına dair ayrıntılı bir araştırma yapan ve bunlara göre raporlar çıkartan App Annie’nin geçen yıl için hazırladığı raporun sonucuna göre 2021 yılı mobil uygulama trendleri arasında Papara olarak liderler arasında yer aldık. Detaylar 👇👇👇

Papara en çok arananlar arasında!

Finansa dair her ihtiyacını en yenilikçi hizmetlerle gerçekleştirmeni sağlayan Papara, seni daha önce karşılaşmadığın birbirinden farklı teknolojik ürün ve özelliklerle tanıştırıyor. Ve desteğin ile gün geçtikçe gelişiyor; başarılarına başarı katıyor.

Başarımız, App Annie’nin raporu ile bir kez daha tescillendi. Papara, 2021 yılı mobil uygulama trendlerinde, Türkiye App Store’un en çok arananlarında 9. sırada yer aldı. Bunu, finansal anlamda sunduğumuz her bir hizmetin daha fazla kişi tarafından ilgi gördüğünün ‘NTS tavsiye skoru’ raporuna ek bir başka göstergesi olarak kabul edebilirsin.

En çok indirilen 5. uygulama olduk!

Finans dünyasında rekabetçi ve ayrıcalıklı özelliklerimiz yine fark yarattı ve bizi en çok indirilen 5. uygulama yaptı. Bu tabii ki bir tesadüf değil. Kolay kullanılabilir ara yüzümüz, eşsiz ürünlerimiz ve deneyime verdiğimiz önemin bir sonucu.

Para transferinden fatura ödemelerine, İstanbulkart’a bakiye yüklemeden harcamaları bölüştürmeye kadar aklına gelen ya da gelmeyen birçok hizmeti tek bir yerden, dijital çözümlerle gerçekleştirebilmeni sağlayan Papara sayesinde farklı hiçbir uygulama ya da hizmete ihtiyaç duymazsın. Şimdi sen de neden Papara’nın en çok indirilen uygulamalar arasında yer aldığını anlamak için kullanmaya başlayabilir, “keşke daha önce indirseymişim” pişmanlığından kurtulabilirsin. Papara uygulamasını indirmek için aşağıdaki QR kodu okutup aramıza ışık hızında katılabilirsin.

Papara, en çok aylık aktif kullanıcısı olan 3. uygulama

Yukarıda bahsettiğimiz tüm bu başarılar, sadece arananlar ve indirilenler arasında en’lerde olmadığımızı, sağladığımız hizmetlerin de beğenilerek kullanıldığının bir göstergesi. Aylık en çok aktif kullanıcısı olan 3. uygulama olmak kolay bir başarı değil. Papara’da bunu sağlamak için durmadan çalışıyor, sana yeni teknolojilerle en iyi deneyimi sunuyoruz. Finans işlemleri için bizi tercih eden ve severek kullanan 11 milyonu aşkın Paparalıya teşekkür ederiz.

Banka değil, Papara!

Ücretsiz hesap ve kart seçeneği ile yeni, hızlı ve ayrıcalıklı bir finans deneyimi sana sunan Papara’da aradığın tüm çözümler var.

 • 7/24 ücretsiz para transferi
 • Harcadıkça nakit kazandıran Cashback
 • Fatura, oyun & e-pin ödemeleri
 • İstanbulkart’a bakiye yükleme
 • Abonelik takibi
 • Aylık Özet ile gelir/gider takibi
 • Harcama bölüştürme
 • Bağış özelliği
 • Güvenli internet harcamaları için Hayalet Sanal Kart
 • Hediye Kartı
 • Papara QR ile hızlı ve güvenli ödemeler

Eee, aramıza katılmak için hâlâ ne bekliyorsun? Papara hesabını hemen şimdi ücretsiz oluştur, yüksek standartlı deneyimin tadını çıkar.

Haberler