Anneni sevindirmek için Papara sana yeter!

Papara

İçindekiler

Doğum günleri, yıldönümleri ya da diğer özel günler bazılarımız için pek bir şey ifade etmiyor olsa da, hepimizin çok değer verdiği annelerimizi sevindirmek için harika bir fırsat olan Anneler Günü’nün yeri bir başka. Bu sene 9 Mayıs Pazar’a denk gelen Anneler Günü’nü ikinci kez pandemi tedbirlerine uyarak kutlayacağız. Annenle aynı çatı altındaysan da, onun yanında olmasan da, bu güzel günde onu mutlu etmenin pek çok yolu var. Anneler Günü hediyesi denildiğinde hepimizin aklına bambaşka şeyler geliyor olması çok doğal. Kimimiz için bir çiçek en değerli hediye olabiliyorken, bazılarımız annesinin çok istediği o tableti almak için çabalayabiliyor. Cashback’i kullanarak yapacağın bütçe dostu bir Anneler Günü alışverişi için bazı önerilerimiz var.

Gittigidiyor ve n11.com’da keşfe çık!

Annene en uygun hediyeyi bulabileceğin en iyi adresler Gittigidiyor ve n11.com, Cashback markaları arasında olduğu için aklında her ne olursa olsun buralara bir göz gezdirmeni tavsiye ederiz. İşte sürekli yenilenen indirim kampanyaları düzenleyen Gittigidiyor ve n11.com’dan bazı Anneler Günü hediyesi önerileri:

Evde yapılabilecek pek çok spor var. Annene bir pilates topu, yoga matı ya da ağırlık seti alabilirsin. Biraz daha büyük düşünüyorsan, Gittigidiyor ve n11.com’da kondisyon bisikleti ya da koşu bandı bile bulabilirsin!

Gittigidiyor ve n11.com’da yapacağın harcamaların %5’ini anında nakit olarak kazanmak için yapman gereken tek şey ise Papara Card’ını kullanmak. n11.com ve Gittigidiyor’dan yapacağın harcamalar sonucunda ayda toplam 50 TL kazanabilirsin!

Teknoloji ve elektronik alışverişlerinden %3 nakit kazan!

Papara Card’ınla TeknoSA’da yapacağın harcamaların %3’ünü anında nakit olarak kazanabilirsin. Her ay 50 TL’ye kadar Cashback kazanabileceğin TeknoSA’dan hediye önerileriniz ise şöyle:

Annene alabileceğin kahve makinesi ya da bluetooth kulaklık kullanışlı iki seçenek olabilir. Son zamanların en büyük trendi olan akıllı saat ya da akıllı bileklik de, annenin adımlarını takip etmesine yardımcı olacak harika hediye önerileri arasında yer alıyor.

Sürekli evde olduğumuz bu dönem için ideal: Hobi ürünleri

Bir seneyi aşkın zamandır ihtiyacımız olmadıkça evden dışarı çıkmıyor oluşumuz, birçoğumuzun annesinin yeni bir hobi edinmesine sebep oldu. Annelerimizin evde geçirdikleri vakitleri daha eğlenceli hâle getiren hobi ürünlerinin pek çoğunu Bkmkitap’ta bulabilirsin. Eğer aynı evde yaşıyorsanız, birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz bir puzzle almak da oldukça iyi bir fikir!

Annene kendi ellerinle Anneler Günü Pastası yap!

Tüm bu hediyelerin yanında, işin içine kendi emeğini katmak isteyebilirsin. İnternette bulduğun ve yapabileceğine inandığın bir pasta tarifi bulduktan sonra, CarrefourSA’dan pasta malzemelerini %3 Cashback ile alabilirsin!

Anneni finansal özgürlük dünyasına davet et! Anneler Günü’nde ne hediye alacağına karar veremiyorsan, annen adına bir Papara hesabı oluşturup ona bir Papara Lite Card hediye edebilir ve içerisine içinden geçtiği kadar para yükleyebilirsin! Böylece hem anneni finansal özgürlük deneyimine davet etmiş olur hem de kendi istediği hediyeyi almasına yardımcı olmuş olursun! Papara Lite Card’ı anlaşmalı Papara Lite Card satış noktalarından alarak hemen kullanmaya başlayabilirsin! Papara Lite Card satış noktalarını görmek için tıkla!

Bu yazı 17.02.2022 tarihinde güncellenmiştir. Bkmkitap Cashback programı sona ermiştir.Papara Cashback