Ailemiz büyüdü, 7 milyonu geçti!

Papara

İçindekiler

Finansı teknoloji ile birleştirip, aklına gelebilecek bütün işlemleri sana en basit, kolay ve hızlı bir şekilde sunan Papara’nın kullanıcı sayısı 7 milyonu geçti. Bu tabii ki tesadüf değil!

Bundan 5 sene önce, 2016 yılında geçmişten gelen finansal alışkanlıklara ve geleneksel bankacılık sistemine karşı yeni bir soluk getirmek ve finansal hizmetleri tabana yaymak amacıyla yolumuza başladık.

Erişimi kolay, ücretsiz bir hesap ve ücretsiz kart seçenekleri sunarak herkesin finansal hizmetlerden eşit derecede yararlanabilmesini hedeflemiştik. Başta günlük finansal ihtiyaçlara getirilen çözümlerimiz için tercih edilmiş olsak da, artık 7 milyon kullanıcımızın ihtiyaç duyduğu çok sayıda finansal hizmetin karşılandığı bir süper uygulama haline geldik. Hâlâ devam ettirdiğimiz bu yolculuğumuzu ‘Finansal Özgürlük’ temeli üzerine kurduk.

‘Finansal Özgürlük’ denilince 7 milyonu aşkın kişinin aklına Papara geliyor

5 yıl gibi kısa bir sürede bu kadar hızlı büyümemizin en büyük sebebi, Paparalı'larla kurduğumuz bağ ve karşılıklı sevgimiz. Finansal anlamda en iyi deneyimi Papara ile yaşaman için durmadan çalıştığımızı, gelişmeleri takip ettiğimizi ve yeni ürünler geliştirdiğimizi bildirmek isteriz.

Anında ücretsiz 7/24 para transferi yaptığın, faturalarını ödeyip, oyun/e-pin satın aldığın, harcama takip grafikleri ile hesabını bildiğin, döviz alım/satım işlemlerini gerçekleştirdiğin, kripto borsalarına para gönderdiğin, harcamalarını kolay bir şekilde bölüştürebildiğin, dilediğin an kurumlara kolayca bağış yapabildiğin, Cashback ile harcadıkça kazandığın ve daha birçok finansal işlemini ışık hızında gerçekleştirebildiğin Papara’yı tercih ettiğin için teşekkür ederiz!

Papara ile yapacakların elbette bunlarla da sınırlı kalmayacak. Daha etkileyici sürprizler için uygulamamızı aktif olarak kullanmayı ve güncel gelişmeleri takip etmeyi unutma! Eğer hâlâ bir Papara hesabın ya da Papara Card’ın yoksa, anında ücretsiz hesabını oluşturabilir ve sana en uygun Papara Card’lardan birini seçerek harcadıkça kazanmaya başlayabilirsin. Eşsiz bir deneyim için hemen bir hesap aç.

Papara