Ailemiz büyüdü, 7 milyonu geçti!

Papara

İçindekiler

Finansı teknolojiyle birleştirip, aklına gelebilecek bütün işlemleri sana en basit, kolay ve hızlı bir şekilde sunan Papara’nın kullanıcı sayısı 7 milyonu geçti. Bu tabii ki tesadüf değil!

Bundan 5 yıl önce, 2016 yılında geçmişten gelen finansal alışkanlıklara ve geleneksel bankacılık sistemine karşı yeni bir soluk getirmek ve finansal hizmetleri tabana yaymak amacıyla yola çıktık.

Erişimi kolay, ücretsiz bir hesap ve ücretsiz kart seçenekleri sunarak herkesin finansal hizmetlerden eşit derecede yararlanabilmesini hedeflemiştik. Başta günlük finansal ihtiyaçlara getirilen çözümlerimiz için tercih edilmiş olsak da, artık 7 milyon kullanıcımızın ihtiyaç duyduğu çok sayıda finansal hizmetin karşılandığı bir süper uygulama hâline geldik. Hâlâ devam ettirdiğimiz bu yolculuğumuzu finansal özgürlük temeli üzerine kurduk.

"Finansal Özgürlük" denilince 7 milyonu aşkın kişinin aklına Papara geliyor

5 yıl gibi kısa bir sürede bu kadar hızlı büyümemizin en büyük sebebi, Paparalılarla kurduğumuz bağ ve karşılıklı sevgimiz. Finansal anlamda en iyi deneyimi Papara ile yaşaman için durmadan çalıştığımızı, gelişmeleri takip ettiğimizi ve yeni ürünler geliştirdiğimizi bilmeni isteriz.

Anında ücretsiz 7/24 para transferi yaptığın, faturalarını ödeyip, oyun/dijital kod (e-pin) satın aldığın, harcama takip grafikleriyle hesabını bildiğin, harcamalarını kolay bir şekilde bölüştürebildiğin, dilediğin an kurumlara kolayca bağış yapabildiğin, Cashback ile harcadıkça kazandığın, sigorta satın alabildiğin ve daha birçok finansal işlemini ışık hızında gerçekleştirebildiğin Papara’yı tercih ettiğin için teşekkür ederiz!

Papara ile yapacakların elbette bunlarla da sınırlı kalmayacak. Daha etkileyici sürprizler için uygulamamızı aktif olarak kullanmayı ve güncel gelişmeleri takip etmeyi unutma!

Paparalı ol

Eğer hâlâ bir Papara hesabın ya da Papara Card’ın yoksa, anında ücretsiz hesabını oluşturabilir ve sana en uygun Papara Card’lardan birini seçerek harcadıkça kazanmaya başlayabilirsin. Eşsiz bir deneyim için hemen bir hesap aç.

Papara