Abonelikler ile kontrol sende!

Papara

İçindekiler

Müzik, dizi/film, spor ve daha birçok kategori için farklı platformlarda aboneliklerin mi var? Çalışırken, spor yaparken, dinlenirken, kısacası hayatın her anında bu platformlardan mı yararlanıyorsun? Haliyle hepsi için de ayrı ayrı ödeme yapıyorsun. İşte Papara, seni düşündü ve abonelik sistemini çoktan başlattı. Henüz abonelikler özelliğimiz ile tanışmadıysan detaylar aşağıda.

Papara Abonelik özelliği nedir?

Papara Card’ın ile yaptığın harcamaları zaten ayrıntılı olarak takip edebiliyordun; Abonelikler özelliği, bütçen üzerindeki kontrolü bir tık öteye taşıyor. Abonelikler ile hangi Papara Card’ın ile hangi dijital platformlara aylık düzenli ödeme yaptığını kolayca görebilir ve yönetebilirsin. Böylece tüm platformlar harcamalarını tek bir yerden yönetir, zorluk yaşamazsın.

Papara Abonelikler özelliği ile hiçbir platforma giriş yapmana gerek kalmadan, Papara Card’ın ile yaptığın abonelik ödemelerine tek bir dokunuşla ara verebilir ya da ödemelerini tekrar başlatabilirsin! Aynı şekilde, durdurduğun bir aboneliğini devam ettirmen de Papara ile oldukça kolay.

Artık aboneliklerini görmek ve iptal etmek için ayrı ayrı platformlara girmene veya geçmişten kalan, bilinmeyen ve iptali zor abonelikler ile uğraşmana gerek yok. Papara, tüm finansal işlemlerinin kontrol merkezi olarak yanında! Şimdi sen de platform aboneliklerin için ödemelerinde Papara Card kullan, bilinmeyen harcamalarla uğraşma, anında takip et.

Netflix Aboneliği

Dizi, film, belgesel ve daha birçok şahane içeriği ile artık neredeyse hayatımızın bir vazgeçilmezi olan Netflix, farklı paketleriyle aylık abonelik sistemine sahip. Tutkunu olduğun dizi ve filmleri kaçıramam, film ve dizi izlemeden yapamam diyenlerin platformu Netflix için Papara ile kolayca Netflix aboneliği yapabilir, ödemelerini takip edebilirsin.

Spotify Aboneliği

Müzik tutkunları, favori şarkılar listesiyle ‘ben bu işi bilirim’ diyenleri buraya alalım. İşte, okulda, yolda, her an her yerde müzik dinleme deneyimini üst noktaya taşıyan Spotify senin için olmazsa olmazlardan biriyse Papara’nın Spotify aboneliği tam sana göre.

YouTube Premium Aboneliği

İçerik platformu denilince hemen herkesin liste başı platformu sanırız ki YouTube oluyor. Her yaşa hitap eden içerikleriyle ücretsiz deneyim sunan YouTube, premium özelliği ile reklamsız, arka platformda video oynatma gibi ekstra hizmetleriyle deneyimi bir üst kademeye taşıyor. Papara ile YouTube Premium aboneliği ödemelerini kolay takip edebilir, dilediğin zaman ara verip sonlandırabilirsin.

Exxen Aboneliği

Son dönemin gözde platformu, yerli içerikleriyle dikkatleri üstüne çeken Exxen, farklı tür içerikleriyle de birçoğumuzun favori platformlarından biri oldu. Sen de Exxensever biriysen Papara ile Exxen aboneliği seni bekliyor.

Netflix, Spotify, Youtube Premium ve Exxen abonelik ödemelerini Papara Card ile yaptığında Cashback ile harcamanın yarısını anında nakit kazanabileceğini de unutma. Cashback ile harcadıkça nakit kazanabileceğin markaları öğrenmek için tıkla.

Abonelikler nasıl takip edilir?

Dijital platform aboneliklerini takip etmek Abonelikler özelliği ile oldukça kolay. Papara Card’ların ile otomatik olarak gerçekleştirdiğin abonelik ödemelerini görmek için yapman gerekenler şöyle:

1️⃣ Papara uygulamasına giriş yap

2️⃣ Papara Card menüsünü seç

3️⃣ Abonelikler seçeneğine dokun

4️⃣ Hangi platforma ayda kaç TL abonelik ödemesi yaptığını ve hangi Papara Card’ınla ödeme yaptığını kolayca incele

Eğer abonelik ödemelerini Papara üzerinden duraklatmak ya da tekrar başlatmak istersen;

1️⃣ İşlem yapmak istediğin aboneliği seç

2️⃣ İşleme açık butonunu kapalı konuma getir. Ödeme yapmaya devam etmek için ise İşleme açık butonunu açık konuma getirmen yeterli.

Hepsi bu kadar!

Bütçe yönetimine uygun tüm çözümler Papara’da!

Finansal işlemlerini dijital çağın kolaylıklarıyla en kolay şekilde gerçekleştirebilmen için tasarladığımız Papara deneyimi, gelir ve gider akışını en açık şekilde görmeni ve bütçeni kontrol edebilmeni sağlayacak özelliklerle dolu. Eğer Abonelikler özelliğinden etkilendiysen, Papara’nın bütçe yönetimi özelliklerine de bayılacağından eminiz.

Aylık Özet ile bir ay içinde gerçekleştirdiğin tüm gelir/giderlerini, para transferlerini, en çok/az harcama yaptığın markayı ve Papara hesabına giren ve çıkan tüm parayı tek bir ekrandan kolayca görüntüleyebilir, diğer aylarla karşılaştırabilirsin.

Harcama grafikleri ile Papara Card’ını kullanarak harcama yaptığın markalar ve ürünleri kategorik olarak listelenmiş grafiklerde yüzdelik dilimlerle inceleyebilir, nereye, ne kadar harcadığını açık bir şekilde anlayabilirsin. Böylece daha farkındalığı yüksek finansal kararlar alırsın.

Son işlemler menüsü ile Papara hesabından yaptığın tüm işlemleri tek tek, anlaşılır bir şekilde görebilir, hangi gün, hangi harcamayı yaptığını kolayca kendine hatırlatabilirsin!

Bugüne kadar alışık olduğun finansal sistemlerden çok daha fazlasını en iyi deneyimle sunan Papara’nın en güzel yanlarından biri tamamen ücretsiz olması! Yepyeni, hızlı ve özgürlüklerle dolu bir deneyim yaşamak istersen, yapman gereken tek şey ücretsiz bir Papara hesabı oluşturmak ve finansal özgürlüğün tadını çıkarmak.

Şimdi sen de aramıza katıl, ayrıcalıklı deneyimin tadını çıkar.

250-px-button-2

Keşfet