2020'de gamer'ları ekrana kilitleyen 5 online oyun

Papara

İçindekiler

Bilgisayar karşısında zaman geçirmek için hiçbir ekstra bahaneye ihtiyacımız olmayan 2020 yılının nihayet sonuna geliyoruz. Evden pek çıkamadığımız 2020 yılı, şüphesiz tarihte en çok bilgisayar oyunu oynanan yıldı. Özellikle online oyunlar bu sene rekor üstüne rekor kırdı. Paparalı olarak senin de oyun oynamayı ne kadar çok sevdiğinin farkındayız. Bu nedenle Papara mobil uygulamamızın ödemeler kısmını tasarlarken, oyunlara çok hızlı bir şekilde bakiye ve e-pin yükleyebileceğin kısayollar ekledik.

Gelelim bu sene gamer’ların en çok tercih ettiği oyunlara. SportsShow’un tüm dünyayı baz alarak hazırladığı 2020 yılında en çok oynanan online oyunlar listesine göre, Türkiyeli gamer’lar da dünya trendlerine bu sene uymuş gibi görünüyor. İşte 2020 yılında dünya çapında gamer’ları ekran başına en çok kilitleyen 5 online oyun.

PUBG

Piyasaya çıktığı günden beri hem mobilde, hem masaüstünde, hem de XBOX’ta milyonlarca kişiyi kendisine bağlayan PUBG, 2020 yılında 50 milyon kişi tarafından oynandı. Çok oyunculu bir yapıya sahip olan PUBG’de, hayatta en uzun süre kalmayı başaran kazanıyor. Umarız senin de PUBG maceran harika gidiyordur. PUBG’ye bakiye yüklemenin en kolay yollarından birisinin Papara olduğunu unutma! Papara mobil uygulaması üzerinden PUBG Mobil’e anında bakiye yüklemesi yapabilirsin.

Apex Legends

Online oyun dünyasının yeni favorisi Apex Legends, daha sakin oyun yapısıyla rakiplerinden ayrılıyor. Bir adada birbiriyle rekabet içindeki takımları konu alan Apex Legends, 2020 yılında 0 milyon kişi tarafından oynanmış. PUBG’de olduğu gibi oyun içi satın almalarla daha iyi bir konuma gelecileceğin Apex Legends’a bakiye yüklemelerini Papara mobil uygulama üzerinden saniyeler içinde gerçekleştirebilirsin!

Fortnite Battle Royale

PUBG ile neredeyse aynı oyun yapısına sahip olan Fortnite, bu sene en çok oynanan üçüncü online oyun oldu. Dünya çapında 39 milyon oyuncuyu ekran başına kilitleyen Fortnite Battle Royale, iOS, Android, masaüstü PC ve XBOX’ta oynanabiliyor.

Counter-Strike: Global Offensive

Multiplayer oyun denince akla ilk gelen şey şüphesiz Counter-Strike. Serinin 2014 yılında piyasaya sürülen online oyunu Counter-Strike: Global Offensive, 2020 yılında 32 milyon kişi tarafından oynanmış. PUBG ve Fortnite’tan daha farklı bir oyun deneyimi sunan CS: Global Offensive, hemen hemen tüm platformlarda oynanabilmesi ile de rakiplerinin bir adım önünde geçiyor.

League of Legends

2009 yılında piyasaya sürülen League of Legends, çok oyunculu online oyunlar arasındaki en köklü oyunlardan birisi. 2020 yılında 2 milyon gamer tarafından oynanan League of Legends, kendisini sürekli güncelliyor ve oyuncularına yenilikler sunmaya devam ediyor. Son olarak iOS için yeni tasarladıkları League of Legends: Wild Rift’i tanıtan LoL yapımcıları, oyun dünyasından kolay kolay silinecek gibi görünmüyor. League of Legends Riot Point yüklemelerini Papara uygulaması üzerinden hızlıca yapabilirsin.

Oyun & Dijital Kod harcamaların için Paparalı ol

Papara'da Steam, PlayStation, XBOX gibi oyun platformları ve Pubg Mobil, Valorant, League of Legends, Metin2 gibi onlarca oyun için harcamalarını Papara'dan yapabilirsin. Dakikalar içinde Paparalı olmak için aşağıdaki butona dokun.

Keşfet