13-18 yaş aralığındaki kullanıcılar için Papara

Papara

İçindekiler

Papara’da hayatını kolaylaştıracak ve finansal okuryazarlığının gelişmesine yardımcı olacak birçok ürün ve hizmet var.

7/24 ücretsiz para transferinden İstanbulkart’a bakiye yüklemeye, harcarken anında nakit kazandıran Cashback programından ödediğin hesabı arkadaşlarınla paylaştırabildiğin Bölüştür özelliğine kadar keşfedilecek birçok hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli deneyim seni bekliyor.

Bu yazıyı 30 Mart 2023 tarihinde güncelledik. Veli İzni isteme sürecini sadeleştirdik.

Eğer 13-18 yaş aralığındaysan velinden izin alarak Papara'nın tüm özelliklerinden yararlanmaya hemen başlayabilirsin.

Velinden onay alamadığın durumda Papara'yı Onaysız Hesap haklarına sahip olarak kullanabilirsin. Onaysız Hesaba sahip Papara kullanıcılarının ücret ve limitlerine dair ayrıntılar için Ücretler & Limitler sayfamıza göz atabilirsin.

Papara olarak uymakla yükümlü olduğumuz yasal düzenlemeler gereği yayımladığımız bu yeni güncelleme ve izin sürecine dair ayrıntılı bilgiye 13-18 yaş aralığı için Papara hesap kullanımıyla ilgili yeni düzenleme başlıklı yazımızdan ulaşabilirsin.
💡
Henüz Papara’yı tanımıyorsan, Papara nedir? başlıklı yazımızı okuyabilirsin.

Senin için Papara’da neler var?

Biliyor musun, Papara'nın 14 milyonu aşkın kullanıcısının yarısından fazlasını gençler oluşturuyor. Arkadaşların arasında Papara kullananlar varsa, onların deneyimlerinden Papara’ya dair bazı fikirlerin vardır. Biz yine de Papara’nın özellikle gençler tarafından sevilen özelliklerini sıralayalım. Belki de arkadaş grubunda Paparalı olma trendini başlatan sen olursun.

Papara Card

Kendine ait Papara Card’ı ücretsiz alabilir, borçlanmadan harcayabilirsin. Papara Card’ı dünyanın her yerinde ve internette güvenle kullanabilirsin. Papara Card ile tüm ATM’lerden para yatırıp çekebilirsin. Akbank ATM’lerinden para yatırma ve çekme işlemlerini ücretsiz gerçekleştirebilirsin.

Cashback

Papara Card ile birçok marka ve kategoride yapacağın alışverişlerde, her ay belirli limitler dahilinde anında nakit kazanırsın. Burger King®, LC Waikiki, istegelsin gibi markaların da olduğu Cashback markalarını keşfetmek için linke tıklayabilirsin.

Oyun & Dijital Kod

Papara’da Pubg Mobil, Valorant, League of Legends, Metin2, Zula, Knight Online, Razer Gold, Apex Legends, Roblox gibi onlarca oyunda kullanabileceğin Oyun & Dijital Kod satın alabilirsin. Ayrıca Steam ve PlayStation’da Papara Card’ınla yapacağın işlemlerde Cashback ile anında %10 nakit kazanırsın.

İstanbulkart’a bakiye yükleme

Bakiye yükleme işlemin için sıra beklemene gerek yok. Papara hesabın üzerinden İstanbulkart’ına anında bakiye yükleyebilirsin. Üstelik hiçbir ücret ödemeden.

Bölüştür

Papara Card ile yaptığın harcamalarını arkadaşlarınla bölüştürebilirsin. Bölüştür özelliğini kullanman için tek yapman gereken ilgili harcamayı ve kişileri seçmek.

Para iste & gönder

Para isteme özelliğiyle seçtiğin kişiden, anında para isteyebilirsin. Para transferlerini emoji veya GIF ekleyerek özelleştirebilir, para gönderme ve isteme süreçlerini eğlenceli hale getirebilirsin.

Edu Card

Bütçe yönetimini sağlayan ve finansal büyümenin ilk adımı olan Edu Card ile velinden kolayca harçlık alabilirsin. İstersen harcamalarını görüntülemesi için veline izin verebilirsin.

Papara’nın hızlı, kolay, hesaplı ve keyifli dünyasında çok daha fazla ürün ve hizmet seni bekliyor.

Paparalı ol

Papara hesabın yoksa aşağıdaki butona dokunup aramıza hemen katılabilirsin. Ücretsiz Papara hesabını saniyeler içerisinde oluşturmak için dokun.

Papara